O nas

Firma Activo-Med to doświadczenie, jakość, nowoczesność i precyzja. Nasze produkty powstają na bazie wieloletnich doświadczeń naszego zespołu oraz użytkowników naszego sprzętu, który jest wykorzystywany w profesjonalnym jeździectwie. Każde urządzenie to gwarancja niemieckiej jakości. Z naszego sprzętu korzystają najlepsi zawodnicy w Europie. Kupując nasze urządzenia możesz nie tylko wyposażyć własną stajnię ale także stworzyć profesjonalne centrum rehabilitacji koni.Produkty zamawiane przez naszą firmę otrzymasz w oryginalnym opakowaniu niemieckiej firmy Activo-Med wraz z oryginalnym opisem w wersji angielskiej i kartą gwarancyjną. Dodatkowo otrzymasz tłumaczenie w języku polskim, byś miał pewność, że dokładnie rozumiałeś zastosowanie i ideę działania urządzeń.

Ceny towarów podane są w EUR i cena przeliczana jest na PLN w dniu wystawienia przez nas faktury, dzięki czemu masz możliwość kupienia sprzętu po najlepszym dla siebie kursie EUR.

 

Paulina Puchała

Założyciel oraz Dyrektor Szkoły Fizjoterapii Koni, Prezes Fundacji Fizjoterapeutów Koni, autorka książki “Masaż konia receptą na zdrowie!”. Absolwentka Svensk Terapeut Utbilndning AB w Szwecji. Fizjoterapią koni zajmuje się profesjonalnie od 2009 roku. Na co dzień współpracuje z najlepszymi jeźdźcami wszystkich dyscyplin jeździeckich m.in. Jarosławem Skrzyczyńskim.

Jest oficjalnym przedstawicielem firmy w Polsce. Odpowie na wszystkie nurtujące pytania, doradzi, przebada obecny stan koni, pomoże w ułożeniu planów rehabilitacyjnych.

 

 

OFICJALNE OŚWIADCZENIE FIRMY ACTIVO-MED

Zwracamy uwagę na następujące kwestie:
Właściwości lecznicze dla produktów z pulsującym polem magnetycznym według wiedzy medycznej nie są jeszcze do końca zbadane. Zalecane stosowanie i sposoby działania są kontrowersyjne w kręgach medycznych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi na temat leczenia i stosowania naszych produktów w innych publikacjach w internecie lub w prasie. To zawsze dzieje się w osobistej odpowiedzialności dostawcy i jest poza naszą kontrolą. Jeśli informacja o tym fakcie do nas dotrze, podejmiemy odpowiednie kroki prawne zgodnie z zasadami zwalczania nieuczciwej konkurencji.