Inwestuj

Zakup naszego sprzętu to inwestycja, która szybko się zwraca!

KREDYT DLA OSÓB FIZYCZNYCH ORAZ LEASING:

Filip Rychlik

733 932 037
biuro.fci@gmail.com
Finansowe Centrum Inwestycyjne

Jesteś właścicielem pensjonatu i chcesz nie tylko podnieść atrakcyjność swojej oferty ale i uzyskać dodatkowe źródło dochodu?

Dokonaj zakupu naszego profesjonalnego zestawu magnetyczno – masującego i zarabiaj razem z Activomed!

Świadomość właścicieli co do stosowania fizjoterapii jest coraz większa. Rośnie zapotrzebowanie na usługi masażu i fizykoterapii. Nasz sprzęt to gwarancja jakości, skuteczności i łatwości w obsłudze.

Sprzęt do terapii Activomed zbudowany jest jak standardowa derka. Bardzo łatwy w użyciu, konie się jej nie boją. Wystarczy kilka minut aby zapoznać się z instrukcją obsługi, założyć sprzęt na konia i terapia się rozpoczyna!

Jakie korzyści możesz mieć z tego TY?

Policzmy to na konkretnych liczbach. Załóżmy, że masz swoich 10 koni w rekreacji i 10 koni w pensjonacie. Bateria wystarcza na kilka zabiegów dziennie – w zależności od programów może pracować nawet do 2-3 godzin non stop. Zatem spokojnie wystarczy na użycie 20 minutowego programu masująco – magnetycznego przynajmniej 10 razy.

Każdy taki zabieg to cena około 100 zł – daje efekty jak masaż relaksacyjno – pobudzający. Już po pierwszym zabiegu widać i czuć różnicę!

Wystarczy, że każdy z Twoich „pensjonariuszy” wykupi jeden zabieg w ciągu miesiąca. Tysiąc złotych gwarantowane 😉 Dodatkowo stosujesz terapię na swoich koniach rekreacyjnych i :

– konie są bardziej usłuchane

– rzadziej wzywasz lekarza weterynarii

– jeźdźcy są zadowoleni i przyprowadzają do Twojej szkółki swoich przyjaciół.

Zakup sprzętu Activomed to inwestycja, która potrafi zwrócić się w ciągu zaledwie kilku miesięcy!

Skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli aby uzyskać szczegóły oferty i zacznij zarabiać razem z nami!