Agenci

woj. dolnośląskie
Paulina Puchała

Paulina Puchała

Telefon: +48 796 333 562

www.szkolafizjoterapiikoni.pl

Założyciel oraz Dyrektor Szkoły Fizjoterapii Koni, Prezes Fundacji Fizjoterapeutów Koni, autorka książki „Masaż konia receptą na zdrowie!”. Absolwentka Svensk Terapeut Utbilndning AB w Szwecji. Fizjoterapią koni zajmuje się profesjonalnie od 2009 roku. Na co dzień współpracuje z najlepszymi jeźdźcami wszystkich dyscyplin jeździeckich m.in. Jarosławem Skrzyczyńskim.
Jest oficjalnym przedstawicielem firmy w Polsce. Odpowie na pytania, doradzi, przebada konie, pomoże w ułożeniu planów rehabilitacyjnych.
woj. pomorskie
Aleksandra Dułak

Aleksandra Dułak

Telefon: +48 664 161 143

www.konskiezdrowie.com

Dyplomowana fizjoterapeutka ludzi, absolwentka Szkoły Fizjoterapii Koni Pauliny Puchały we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie jako instruktor jeździectwa. Prowadzi firmę świadczącą usługi z zakresu medycyny sportowej obejmując konia i jeźdźca jako zespół. Zapewni kompleksową opiekę koniowi jak i spojrzy z punktu widzenia fizjoterapeuty na jeźdźca, co pozwoli na ułożenie jak najlepszego programu rehabilitacji lub zastosuję fizjoterapię jako profilaktykę w zapobieganiu kontuzjom.
woj. podkarpackie
Iga Przybyś

Iga Przybyś

Telefon: +48 781 998 008

www.przybysteam.com

Magister inżynier zootechniki ze specjalnością hodowla i użytkowanie koni oraz behawiorysta zwierząt. Dyplomowany zoofizjoterapeuta. Instruktor Szkolenia Podstawowego oraz Hipoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Wraz z mężem połączyli swoją wiedzę i umiejętności tworząc zespół trenersko-rehabilitacyjny, świadczący kompleksowe usługi z zakresu rehabilitacji oraz treningu koni i jeźdźców.
woj. mazowieckie
Andżelika Sindrewicz

Telefon: +48 724 999 440

www

Studentka fizjoterapii ludzkiej, dyplomowana fizjoterapeutka koni, specjalizująca się zarówno w terapiach manualnych jak i fizykoterapii. Posiada wieloletnie doświadczenie jako instruktor jazdy konnej i hipoterapii.
Prowadzi własną działalność gospodarczą, zapewniającą kompleksową opiekę i fizjoterapię koni na terenie całej Polski.
W ramach swojej działalności świadczy usługi sprzętem firmy Activomed. Facebook – Horse Therapy – Equine Physiotherapist.
woj. wielkopolskie
Klaudia Sobieraj

Telefon: +48 511 063 556

www

Absolwentka Szkoły Fizjoterapii Koni Pauliny Puchały we Wrocławiu oraz technik weterynarii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z końmi, które zdobywała nie tylko w Polsce ale i za granicą. Właścicielka firmy fizjoterapeutycznej dla koni. W pracy ceni głównie indywidualne podejście do swoich kopytnych pacjentów. Nieustannie rozwijająca swoją wiedzę i umiejętności. W swojej pracy, jak i w życiu, kieruje się mottem „ rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia”. Facebook – Performance Horse Physiotherapy Klaudia Sobieraj.